İstanbul Catering Şirketi Hizmeti

İstanbul Catering Şirketi Hizmeti

İstanbul Catering Şirketi Okyanus Catering, İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere Gebze, Kocaeli ve İzmit bölgesine 1 kişiden 10.000 kişiye Paket Yemek Hizmeti / 20 kişiden 20.000 kişiye Toplu Yemek, Taşıma Yemek ve Yerinde Yemek Üretim Hizmeti ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.

Prensip sahibi yemek şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü yemek hizmetleri ihtiyacınıza cevap verecek şekilde organize etmektedir.  Uygun menü fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

İstanbul Yemek Şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, her gün değişen menüsü ile sizlere tencere ev yemeği hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yemek hizmetleri almak istediğinizde işyerinizi veya fabrikanızı bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için İstanbul Catering Şirketi danışma merkezinden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.

Her gün değişen menüsü ile sizlere Butik Yemek Hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız iş merkezleri, kamu kurumları, fabrikalar, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, banka vb. kurumların 3 öğün yemek ihtiyaçlarını ve organizasyon hizmetlerini karşılamaktadır.

Hizmetlerimiz ;
  • Toplu Yemek
  • Kahvaltı / Brunch
  • Açık Büfe Yemek
  • Set Menü Yemek
  • Kokteyl
  • Kokteyl / Prolonge
  • Coffee Break
  • Lucnh Box (Paket Yemek)

Benzer Konular

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.