Hakkimizda - Okyanus Catering Toplu Yemek ve Paket Yemek

Hakkimizda

İstanbul’un taze yemek anlayışına yeni bir soluk getiren Okuyanus Catering, 1980 yılından bugüne hizmet vermekte olan Başaran Lezzet şirketini devir alarak “Yenilikçi Yemek Şirketi” sloganı ile yemeğe olan tutkusunu siz değerli çözüm ortakları ile buluşturmayı hedeflemiştir.

Pandemi ile birlikte yemek sektöründeki ihtiyacı kaliteli ve en iyisi olacak şekilde yapabilmek motivasyon kaynağımız olmuş, iyi yemek yapmanın çevrelerce takdir görmesiyle, 2022 yılı itibari ile paket yemek servis hizmetimizle siz yemek severlerle buluştuk.

Okyanus Catering Yemek Şirketi olarak, dönüşen tüketici davranışları ve taze ev yemeklerine duyulan ihtiyaçtan hareketle kendi hikayemizi yazmaya başladık. Tamamen sıcak ve taze yemeği sizlere hızlı bir şekilde ulaştırma amacıyla paket yemek servis hizmeti anlayışıyla yola çıktık. Tencerede pişirilen, sağlıklı, seçimli menüleriyle konsept mutfağında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Geleneksel Türk Mutfağını dünya lezzetleriyle harmanlıyoruz.

Firmamız 1980 yılında İstanbul Kartal'da kuruldu. Kurulduğumuz günden bu yana sektör gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek müşterilerimizin beğenisini kazandık. Bugünde aynı gayretle öncelikle müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşterilerinin, sağlıklı ve helal gıda tüketmesini düşünen bir alt yapı ile ilerlemekteyiz. Amacımız mideleri doldurmak değil müşterilerimizin zevk ve güvenle yemek yemelerini sağlamaktır.

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.

Her gün değişen menüsü ile sizlere Butik Yemek Hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız iş merkezleri, kamu kurumları, fabrikalar, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, banka vb. kurumların 3 öğün yemek ihtiyaçlarını ve organizasyon hizmetlerini karşılamaktadır.

Okyanus Catering ekibi olarak ürünlerimizde kaliteli ve hepimizin tanıdığı markalı ürünleri kullanarak ve hijyene son derece önem vererek müşterilerimizin damak zevkine hitap edecek lezzetli yemekler üretmeyi öncelikli gayret ediniyoruz.

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.