İstanbul Yemek Hizmeti Firması

İstanbul Yemek Hizmeti Firması

Okyanus Yemek; taşıma yemek, yerinde yemek üretimi, davet ve organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet sunmaktadır. İstanbul Yemek Hizmeti Firmamızın tamamını kapsayan bu belgeler ile Toplu Yemek Üretimi, Taşıma Yemek ve Paket Yemek Hizmeti ve Organizasyon Yemek Servisi alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Yerinde Yemek Hizmeti

Operasyon Yöneticilerimiz, kuruluşunuz bünyesinde bulunan mutfağınızı inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygun olup olmadığını belirler. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereçleri tespit ederek, bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağı karşılıklı görüşmelerle belirlenir. Mutfak ve salonda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Kuruluştan devir alınan Mutfak en kısa sürede işletmeye alınarak, lezzetli ve temiz yemek üretimi hizmeti için hazır hale getirilir

Taşıma Yemek Hizmeti

Kuruluşunuz bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmadığı durumlarda yemek hizmetlerini taşıma yemek olarak sunmaktayız. Bu durumda yemek salonunuzu inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirleriz. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereci tespit ederek, bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağını karşılıklı görüşmelerle belirleriz. Yemek salonunda gerekli iyileştirme çalışmaları yaptıktan sonra Okyanus Catering Merkezi Mutfaklarımızda ürettiğimiz lezzetli yemekleri kuruluşunuzdan devir aldığımız salonda sizlere sunarız.Davet ve Organizasyonlar

Kaliteli ve kusursuz bir organizasyon sizin isteğiniz, bizim ise hizmet anlayışını benimsemiş ve prensip edindiğimiz bir durumdur. Okyanus Yemek Catering olarak dilediğiniz açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik vb. organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekânda gerçekleştirmektedir.

 

Bu hizmetlerde konuklarınızın yiyecek ve içecek, müzik ,eğlence parkları veya çocuk animasyon grubu ihtiyaçlarının karşılanmasından, salon düzenlemeleri ve masa-sandalye giydirmelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi de sunmaktadır. Sizlere, sunduğumuz kusursuz hizmetle, konuklarınıza keyifli ikramlarda bulunma zevkini yaşatacağız.

 

Benzer Konular

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.