Vizyonumuz | Okyanus Catering Şirketi

Vizyonumuz

Vizyonumuz sağlıklı ve bir o kadar lezzetli ve kaliteli yemekler üretip, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini %100 ‘e taşımak ve tamamen müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla, toplu yemek üretimi sektöründe iddialı bir firma olarak varlığını sürdürmek, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü olabildiğince üst seviyelere taşımak gayretindeyiz.

Okyanus Catering olarak “Kalitenin bir değer olduğunu ve bu değerin de mükemmelliğe götürdüğüne inanmaktayız.” Dinamik, yaratıcı, yenilenmeye açık, insana ve çevreye saygılı, dayanışmacı bir ekip ruhuna sahip, toplumda güvenilir ve saygın bir isim olmayı önemseyen bir anlayışla kurumsal kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmak, oluşturduğumuz değerleri korumak ve geliştirmek başlıca hedefimizdir.

Kalite politikamızın kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Okyanus Catering Yemek Üretimi çalışanlarının sorumluluğu ve asli görevidir.

 

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.