Taşıma Yemek ve Toplu - Paket Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek ve Toplu - Paket Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmetini üretim yeri bulunmayan müşterilerimiz için kullanmaktayız. Bu şekilde olan müşterilerimiz personel yemek hizmetini bizden karşılamaktadırlar.

Yemek ihtiyaçlarını bizim mutfaklarımızdan yada dilerseniz üye restoranlarımızdan sağlıklı bir şekilde hazırlanıp uzman kadromuzla kontrolleri yapılarak sevkiyatının yapılması sağlanmaktadır.

Ek olarak sevkiyatı yapılan yemeklerin personele dağıtılması, hijyenik kontrollerin ve temizliğinin personelimiz tarafından yapılmasını da sağlayabiliriz.

Yapılan kontrollerin ve denetimlerin sonucunu da müşterilerimize rapor halinde sunulmaktadır.

Taşıma Paket Yemek Hizmeti 

Ofis ortamında çalışan ve üretim yapamayacak kadar yeri kısıtlı olan müşterilerimizin tek kullanımlık kaplarda yemek hizmetini karşılayabiliyoruz.

Yemek dağıtılan mutfaklarımızı üye restoranlarımızın kontrollerini hijyenik durumlarını ve sevkiyat koşullarını rapor halinde sunulmaktadır.

Paket Yemek Hizmeti

Bu hizmet ile firmalarımızı yemek zahmetinden kurtarıyor, uygun fiyatlı menülerimiz ile hızlı, kolay ve lezzetli yemek servisi sunuyoruz. Kullandığımız ambalaj düzeninde tabldot mantığı ile hareket ediyor, 4 çeşit yemek veya daha fazla yemek çeşidi ile yemek hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Paket Taşıma Yemek Hizmetimizde sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti, müşterilerimizin yemek üretimi yapabilmeleri için gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda tercih ettikleri bir seçenektir.

Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Taşıma yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz.

Nişan, kokteyl, doğum günü, baby shower, çay saati, mevlüt ve parti gibi davetlerin yemeklerini sizin için organize ediyoruz. Davet ve Organizasyon Yemek ihtiyacınıza bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Davet ve Organizasyon Yemek Hizmeti

Günümüzde yemekli davetlerin kurtarıcısı şüphesiz catering şirketleri olmuştur. Dilediğiniz türde ve menüde yemek hizmeti sunabilmektedirler, ayrıca farklı lezzetlerle her konsepte uygun menü seçenekleri sunabilmektedir. Sunulan tüm menüler içeriğine göre fiyatlandırılmakta ve bütçe dostu olarak sizlerin onayına sunulmaktadır.

İstanbul Catering Yemek Hizmeti şirketi olarak dilediğiniz adrese servisi mümkün olan taşıma yemek hizmeti ile fabrikalara, yurtlara, okullara, kamu kurumlarına, şantiyelere, tershanelere ve taşıma yemek hizmeti ihtiyacı duyan tüm işletmelere yemek üretimine uygun olmayan her tesise catering yemek hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Catering Hizmeti

Yemeklerin, hijyen koşullarına göre tesislerimizde üretildikten sonra, donanımlı araçlarımız ile ısı ve hijyeni muhafaza eden thermoboxlar ile adresinize sıcak yemek teslimatı yapmaktayız. Okyanus Catering yemek hizmeti dilediğiniz saatte adresinize ulaştırılmaktadır. İstanbul catering yemek siparişlerinizde pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik şartlarda ve ev yemeği lezzetinde işyerlerinize ulaştırıyoruz.


Benzer Konular

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.