Toplu Yemek Hizmeti İstanbul Catering Şirketi

Toplu Yemek Hizmeti İstanbul Catering Şirketi

Okyanus Catering, Istanbul’un Toplu Yemek Fabrikası, Catering Organizasyon Hizmetleri Sağlayıcısı ve Tabldot Yemek Üretimi Sektörünün yanı sıra Paket Yemek Hizmeti, Yerinde Yemek Üretim Hizmeti kapsamında müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Yemek üretim kapasitemizin her geçen sene gelişmesiyle beraber talebi karşılamak ve geliştirmek amacıyla bugün tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış yeni üretim araç ve gereçlerini edinere, Avrupa standartlarına uygun olarak günlük 20.000 (Yirmi bin) kişilik kapasitesi ile hizmet veren Okyanus Catering sektörün öncüsü olma yolunda çalışmalarına devam ediyor…


Günümüzde toplu yemek, işyerleri – şirketler dışında da önemli bir ihtiyaç alanıdır.

Bazen bir şık düğün davetinde bazen de halk iftarları gibi kurumsal organizasyonlarda karşımıza çıkar.

Düğün daveti veya kurumsal olarak vereceğiniz kokteyl davetleri gibi birbirinden farklı konseptli organizasyon yemeklerinin her biri farklı profesyonel bir yaklaşım gerektirir.

Her bir davetin menüsü, sunum detayları ve mekanına yönelik incelikleri düşünen Okyanus Catering, davet ve organizasyon yemeklerinizin de çözüm ortağıdır.


Catering Hizmetlerimiz

  • Düğün – Nişan ve Sünnet Davetleri
  • Mevlid – Taziye Yemekleri,
  • İftar Yemekleri,
  • Açılış – Kokteyl Organizasyonları ve
  • Doğum günleri - Kutlama yemekleri vb. organizasyonlarda lezzetli, ekonomik ve zahmetsiz çözümler sağlar.

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.


İstanbul Catering Şirketi Okyanus Catering, İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere Gebze, Kocaeli ve İzmit bölgesine 1 kişiden 10.000 kişiye Paket Yemek Hizmeti / 20 kişiden 20.000 kişiye Toplu Yemek, Taşıma Yemek ve Yerinde Yemek Üretim Hizmeti ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.

Prensip sahibi yemek şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü yemek hizmetleri ihtiyacınıza cevap verecek şekilde organize etmektedir.  Uygun menü fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

İstanbul Yemek Şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, her gün değişen menüsü ile sizlere tencere ev yemeği hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yemek hizmetleri almak istediğinizde işyerinizi veya fabrikanızı bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için İstanbul Catering Şirketi danışma merkezinden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.