Taşıma Yemek Hizmeti - Okyanus Catering

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Firmanızın bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın bulunmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmeti ile sizi bu zahmetten kurtarıyor ve çözüm ortağınız olarak siz işiniz ile ilgilenirken sizi bu yükten kurtarıyoruz. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirliyor ve personellerinize sunacağımız taşıma yemek hizmetini organize ediyoruz.

İşletmenizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması ve kaliteli yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmetini tercih edebilirsiniz. Taşıma yemek hizmeti, maliyet olarak kendi üretiminize göre çok daha uygun olacaktır.

Taşıma Yemek

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Diğer Hizmetler

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.