Catering Hizmeti - Okyanus Catering

CATERİNG HİZMETİ

İstanbul Catering Yemek Hizmeti şirketi olarak dilediğiniz adrese servisi mümkün olan taşıma yemek hizmeti ile fabrikalara, yurtlara, okullara, kamu kurumlarına, şantiyelere, tershanelere ve taşıma yemek hizmeti ihtiyacı duyan tüm işletmelere yemek üretimine uygun olmayan her tesise catering yemek hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Catering Hizmeti

Yemeklerin, hijyen koşullarına göre tesislerimizde üretildikten sonra, donanımlı araçlarımız ile ısı ve hijyeni muhafaza eden thermoboxlar ile adresinize sıcak yemek teslimatı yapmaktayız. Okyanus catering yemek hizmeti dilediğiniz saatte adresinize ulaştırılmaktadır. 

İstanbul catering yemek siparişlerinizde pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik şartlarda ve ev yemeği lezzetinde işyerlerinize ulaştırıyoruz.

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menüler, merkez mutfağımızda hazırlanarak hijyen zinciri kırılmaksızın müşteriye ulaştırılır.

Gıda mühendislerimiz tarafından yemeklerin hazırlık aşamasından üretim ve sevkiyat aşamasına kadar olan her basamakta, gerekli kontroller yapılarak siz değerli müşterilerimize %100 gıda güvenliği sağlanmış ve lezzetli yemekleri sunmaktayız.

Catering Firmaları

Okyanus Catering firması müşteri isteğine bağlı olarak etkinliğin başından sonuna kadar hizmet verir. Ayrıca etkinlik ya da davet sırasında talep edilen diğer hizmetler için gerekli önlemler alınır. Her an müşteri ile iletişim halinde kalınarak organizasyon ile ilgili eksiklikler giderilir.

Butik Catering Hizmeti

Okyanus Butik Catering firmaları hizmet olarak ev yemeği hizmeti verir. Hizmet alan kişiler de ister tek bir öğün olsun isterse üç öğün evde pişirilen yemekler gibi lezzetli yemekleri tüketerek hem bedenlerine hem de damak tatlarına hitap edecek yemekleri yeme fırsatına erişir.

Catering; iş toplantıları, galalar veya düğün planlamasının kalbidir. Bu nedenle catering hizmetini yöneten kişi, misafirlerin otellerde ve diğer mekanlarda özel etkinliklerini, kutlama programlarını planlamalarına ve yürütmelerine liderlik eder.

Yiyecek ve içecek seçimini yapmaktan zevk alıyorsan, insan ilişkilerin iyiyse ve organizasyon yaparken başarılı kararlar verebileceğine inanıyorsan catering hizmeti vermek senin için doğru yol. Ayrıca catering hizmeti veren şirketlerin giderleri, restoranlara göre çok daha düşüktür ve çalışmalar planlanan etkinlik döneminde yoğun olur. Eğer doğru şekilde yapılırsa catering, oldukça karlı bir işe dönüşür.

Fakat bu işe girmeden önce dikkatli olmalısın. Yetenek ve azim başarılı olmanı sağlayacak olsa da, hangi konulara özen göstermen gerektiğini bilmek günün sonunda seni 1-0 öne geçirebilir.

Diğer Hizmetler

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.