Yemek Şirketinizin Kullanabileceği Güç Var mı?

Yemek Şirketinizin Kullanabileceği Güç Var mı?

Bir düğün mekanı seçerken , catering aklınızın ön planda olmayabilir. Bununla birlikte, resepsiyon ikramlarınızın hayal ettiğiniz her şey olmasını istiyorsanız, birkaç önemli ayrıntıyı doğrulamanız gerekir.

Düğün resepsiyonu hazırlayıcıları hemen hemen her koşulda çalışabilse de, mekanınızın birkaç kritik özellik sağladığından emin olursanız herkesin işini kolaylaştırabilirsiniz.

Caterer'ınızın Kurulum ve Sahneleme Yapacağı Bir Yeri Olacak mı?

Her ne kadar anlaşmayı bozacak bir durum olmasa da, çoğu catering şirketi hazırlık ve kurulum için uygun bir alana ihtiyaç duyar. Mekanın büyüklüğü menünüze ve beklediğiniz misafir sayısına bağlı olarak değişecektir. Bununla birlikte, yiyecekleri sıcak veya soğuk tutmaları gerekiyorsa ancak hazırlama alanı yoksa, yemek şirketi kendi ısıtma fırınlarını taşımak veya hatta bir soğutmalı kamyon getirmek zorunda kalabilir.

Mekanda İkram Amaçlı Kullanılabilir Su Var mı?

Benzer şekilde, resepsiyondaki yemek şirketiniz de çeşitli amaçlar için ama özellikle el yıkamak için suya ihtiyaç duyacaktır. Düşündüğünüz bir mekanda sıcak ve soğuk akan su yoksa, yemek şirketiniz güvenliği sağlamak ve sağlık yönetmeliği gerekliliklerini karşılamak için uygun sıcaklık kontrollü saklama kaplarını getirmelidir.