Yerinde Yemek Üretim Hizmeti - Okyanus Catering

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Yerinde Yemek Üretim Hizmeti kapsamında işyerinizde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz. Mutfağınızın ve yemekhanenizin hem teknik anlamda hem de görsel anlamda kurumu, revizyonu için teknik ekibimiz de hizmetinizde olacaktır.

Yerinde Yemek Üretimi yaptığımız mutfaklarda, eğitimlerini verdiğimiz meslek edindirme programlarında sertifika alan uzman personelimizle üretim yapmaktayız. Üretim yapılan mutfağın hijyen denetimleri, personel eğitimleri, malzeme-marka takipleri tarafımızdan yapılarak müşterilerimize rapor edilmektedir.

Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde üretim hizmetinde yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta olup mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmamaktadır. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi hızlı ve optimal bir şekilde yerine getirir.

Okyanus Catering bünyesindeki kalite yöneticileri ve proje mimarları ile  sahip olduğunuz mutfağınızı incelerler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler.

Bu hizmeti almak için yemek üretimi için uygun bir alanın tarafımıza tahsis edilebilmesi yeterli olacaktır. Şirketler yemeği kendileri üretmek yerine, daha düşük maliyet ile profesyonel bir firmanın gelip yemeği kendi yerinde üretmesini tercih etmaktedir

Çalışacağınız servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, bir diğer yandan yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmenizi sağlar.

Bu şekilde oluşan kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, oluşacak proje müdürleri tarafından koordine edilen sistem işleyişi kurulur.


Okyanus Catering Yerinde Yemek Üretim Hizmeti

Menü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek servisine kadar akla gelebilecek tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmektedir.

Bunun yanı sıra çalışacağınız firmanın sahip olduğu kalite sistem belgelerinin devamlılığını sağlamak koşuluyla, üretim yapılan her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır bu sayede gıda güvenliğini garanti altına alarak her zaman temiz, sağlıklı, steril ve güvenli ürünleri, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda, bütün kaynakları kullanarak fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik yönden gerekleri tüm kontrolleri yaparak hizmet sürekliliği ve standardı sağlamaktadır.

Günümüzde özellikle gelişen modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda alarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırırlar.

Tüm bu detaylar doğrultusunda size özel olarak sunulan yemek menüsü, ekip tarafından hazırlanır ve firma yetkililerinden onay alınmasının ardından üretime geçilmesi için gerekli planlama yapılır.

Kurumların  kendi ana faaliyet konularına odaklanmaları işletme verimliliklerini arttırmaktadır. Ana faaliyet konularına odaklanırken firmanın en önemli varlıklarından çalışanlara sunulan yemeğin işletme bünyesinde hazırlanması gerek maliyet gerekse odaklanma eksikliği nedeniyle riskler ve belirsizlikler taşımaktadır. Bu nedenle firmanızın ana işi olmayan yemek üretimi ve hizmetinin sağlanması işini outsource etmenizi tavsiye ediyoruz.

OutSource Hizmeti

Outsource; kurumun sunduğu hizmet/ hizmetleri kendisinin üretmesi yerine, bu hizmetleri dışarıdan daha ucuza ve kalitesi daha yüksek olarak temin etmesidir. Böylece firmanız ana faaliyet konusuna odaklanarak daha verimli bir işletmeye dönüşecektir.

Yerinde Yemek Üretimi Nedir?

Kendini ispatlamış işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta, hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu yüzden yerinde yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin birçoğu yerinde yemek üretimi hizmetini tercih etmektedir.

Yemek Hizmetleri İçin Personel Desteği

Yerinde yemek hizmeti aldığınızda sizler için tahsis ettiğimiz personellerimiz mesainiz boyunca işletmeniz mutfağında olacağından, misafirlerinize özel yemek hazırlayabilecek ve mesai saatleri içerisinde yemek hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Zaman içerisinde personelimiz sizlerin damak tadınızı öğrenerek daha verimli kaliteli hizmet sunacaktır.

Sizlere hizmet verdiğimiz sürece gıda zehirlenmesi, yangın ve patlamaya karşı muafiyetsiz sigorta poliçesi ile güvence altında olacaksınız.

Bütün bu hizmetler karşılığında sizlerden sadece anlaştığımız kişi başı yemek fiyatı talep edilecektir. Firmanız herhangi bir yatırım için bütçe ayırmadan, ek personel tahsis etmeden, zaman kaybetmeden kendi bünyesinde üretim yapılacaktır.

Özel Menü Hazırlanması

Firmanızın yetkililerinden onay alınarak, size özel olarak hazırlanan yemek menüsü, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp üretime geçilir. Yemek üretiminde kullanılan malzemeleri, kalite ve üretim izin belgeleri olan firmalardan tedarik ediyoruz.

 

 

Diğer Hizmetler

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.