Kurumsal Kahvaltı Toplantı Organizasyonu

Kurumsal Kahvaltı Toplantı Organizasyonu

Kurumsal bir kahvaltı toplantısı planlıyorsanız , profesyonel bir catering şirketi sorunsuz ve stressiz bir etkinlik geçirmenize yardımcı olabilir.

İster on ister 100 katılımcınız olsun, toplantıları ve sunumları sabahları planlamak, etkinliğin başarılı olmasını sağlamaya yardımcı olur ve çoğu durumda yemek ve mekan maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Size yardımcı olması için bir kurumsal etkinlik catering uzmanı seçtiğinizde, misafirlerinizin rahatı ve tokluğu hakkında endişelenmek yerine rahatlayabilir ve elinizdeki işe odaklanabilirsiniz.


Kurumsal Etkinliğiniz İçin Neden Kahvaltıyı Seçmelisiniz?

Öğle yemeği etkinlikleri uzun zamandır kurumsal toplantıların, sunumların ve seminerlerin temelini oluştursa da , etkinliğinizi günün erken saatlerine planlamak bir dizi avantaj sağlar.

Sabah ilk iş olarak katılımcıları yakaladığınızda, daha az dikkat dağıtacak ve olası çatışmalara sahip olacaklar. Geç kalma veya son dakikada iptal etmek için nedenler bulma olasılıkları daha düşük olacaktır.

Ayrıca izleyicilerinizi günün en keskin zihinsel durumlarında bulacaksınız. Herkes sabah insanı olmasa da, katılımcılarınız, onları teşvik etmek için ücretsiz bir kahvaltı ve serbestçe akan kahve gibi ek teşviklere sahip olacaklar.

Kurumsal Kahvaltı Etkinliği Planlama

Toplantınızın veya sunumunuzun süresine göre etkinliğinizi planlayın.

Etkinliğiniz nispeten kısa olacaksa - örneğin 60 ila 90 dakika - ilk iş olarak yemeğinizi servis etmek isteyebilirsiniz. Katılımcılar, tabaklarını ve tercih ettikleri içecekleri alıp, siz sunumunuzu başlatırken kahvaltılarının tadını çıkarmak için masalarına gidebilirler.

Etkinlik süreniz 90 dakikadan uzun olacaksa, varışta kahve, çay, meyve suyu ve hamur işleri sunmayı düşünün ve ardından daha doyurucu yiyecek teklifleri için etkinliğin ortasında bir mola planlayın. Bu, programın ilk bölümü için yiyecek sağlar ve katılımcılarınıza iyi zamanlanmış bir mola vererek, evdeki süreçte dikkatlerini üzerinizde tutmanıza yardımcı olur.

Yardım için Kurumsal Etkinlik İkram Uzmanına Güvenin

Bir etkinlik catering şirketi, yemeğinizi etkinliğinizin minimum dikkat dağıtıcı unsurla birlikte ilerlemesini sağlayacak şekilde nasıl hazırlayacağını bilir.

Toplantınızın amacına bağlı olarak, eksiksiz bir kahvaltı büfesi veya sade bir kontinental kahvaltı tercih edebilirsiniz. Daha resmi bir fırsat için - örneğin, potansiyel yeni bir müşteriye büyük bir satış konuşması yapmak - daha unutulmaz bir deneyim için bir tabak Avrupa kahvaltısını tercih edebilirsiniz.

Tercihiniz ne olursa olsun, Okyanus Catering Hizmetleri, kurumsal kahvaltınızı heyecan verici bir başarıya dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bir krep barı, omlet istasyonu, waffle veya Fransız tost barı veya şu anki favori yulaf ezmeli barımız dahil olmak üzere birden fazla eklenti seçeneğimiz var. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan bir menü tasarlamak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacağız .

Utah, Provo'da bulunuyoruz, ancak kuzey Utah'taki müşterilere yardımcı oluyoruz. Kurumsal etkinlik catering hizmetlerimizin bir sonraki kahvaltı toplantınızı nasıl başarılı kılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın .

Benzer Konular

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.