Uygun Maliyetli Menü Seçeneklerini Seçin

Uygun Maliyetli Menü Seçeneklerini Seçin

Uygun Maliyetli Menü Seçeneklerini Seçin

İkram maliyetleriniz , nihai olarak, malzemelerin maliyetine ve catering firmasının hazırlık için harcamak zorunda olduğu zaman ve çabaya bağlıdır. Bazı yemeklerin ve mutfak türlerinin hazırlanması daha ucuzdur ve bu da maliyetinizi düşürmenize yardımcı olur.

İtalyan temalı menüler genellikle en ucuz seçeneklerden bazılarıdır, ancak misafirleriniz bu yemeklerden diğer tüm yiyecek türleri kadar (veya daha fazla) keyif alacaklardır. Basit makarna yemeklerini tercih edin veya yemek şirketinizden en uygun maliyetli seçenekleri önermesini isteyin.

Açık Büfe Tarzı Hizmeti Tercih Edin

Çoğu durumda, iş etkinliğinizin katılımcılarına açık büfe tarzı bir yemek sunmak, maliyetlerinizi düşük tutmanıza yardımcı olur. Catering şirketiniz tepsiler dolusu yiyecek getirip bunları bir büfe hattına yerleştirebildiğinde, konuklar hazır olduklarında kendilerine hizmet edebilirler. Bu, etkinliğinizi yönetmek için gereken personeli en aza indirir. Ayrıca misafirlerinizin sadece istedikleri yiyecekleri ve porsiyon boyutlarını almalarını sağlar.


Sadece İhtiyacınız Olanı Sipariş Edin

Bir iş yemeği etkinliğine hazırlanırken, kurumsal müşteriler ihtiyaç duyduklarından daha fazla yemek sipariş etme eğilimindedir. Aşırı sipariş vermenin nedeni anlaşılabilir - hiçbir zaman yiyecek sıkıntısı çekmek istemezsiniz - ancak çoğu durumda bu gerekli değildir.

Etkinliğinizde sahip olacağınız katılımcı sayısına bağlı olarak miktarlar hakkında iş catering şirketinizle konuşun. Catering şirketleri, uygun yiyecek miktarını belirleme konusunda uzmandır ve herkesin iyi beslenmesini sağlayacak kadar yiyeceğiniz olacağından emin olabilirsiniz.

İş Yerinize Yemek Sağlayıcınızdan Bütçe Dostu İpuçları İsteyin

Yemek şirketinizle konuşmaktan ve sınırlı bir bütçeyle çalıştığınızı söylemekten çekinmeyin. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek yüksek etkili, düşük maliyetli menüler ve stratejiler için size önerilerde bulunabilirler.

Bu, özellikle Okyanus Catering gibi yerel bir kurumsal catering uzmanıyla çalıştığınızda geçerlidir. İş yemeklerinizde sizi nasıl iyi göstereceğimizi tam olarak biliyoruz. Etkinliğinizin her yönünü ele alarak etkinliklerinizi olabildiğince stressiz hale getirme konusunda uzmanız. Kurumsal yemek şirketimiz İstanbul'da bulunuyor, İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasına ve Gebze, İzmit bölgesinde bulunan, müşterilere yardımcı oluyoruz.

İstanbul'un tercih edilen kurumsal etkinlik catering şirketi olarak, bütçeniz ne olursa olsun etkinliğinizi başarılı kılacak bilgi ve deneyime sahibiz. Kurumsal ikram hizmetlerimizin bir sonraki şirket etkinliğinizi nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.