Organizasyon Yemek Hizmeti - Okyanus Organizasyon

ORGANİZASYON YEMEK HİZMETİ

Nişan, kokteyl, doğum günü, baby shower, çay saati, mevlüt ve parti gibi davetlerin yemeklerini sizin için organize ediyoruz. Davet ve Organizasyon Yemek ihtiyacınıza bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.

Davet ve Organizasyon Yemek Hizmeti

Günümüzde yemekli davetlerin kurtarıcısı şüphesiz catering şirketleri olmuştur. Dilediğiniz türde ve menüde yemek hizmeti sunabilmektedirler, ayrıca farklı lezzetlerle her konsepte uygun menü seçenekleri sunabilmektedir. Sunulan tüm menüler içeriğine göre fiyatlandırılmakta ve bütçe dostu olarak sizlerin onayına sunulmaktadır.

Okyanus Yemek Catering hastanelerin doğum odası menüsünden, çay saati menüsüne, kokteyl menüsünden, baby shower menüsüne ve mevlüt menüsüne kadar her konseptte yemek daveti için geniş bir yelpazede seçenek sunmaktadır.

Kaliteli ve birinci sınıf lezzetleri en uygun fiyatlarla yemek davetlerinize taşıyan Okyanus Catering şirketi tüm siparişleri hijyenik koşullarda hazırlamaktadır ve özenle paketleyerek Paket Yemek Hizmeti ‘de sunmaktadır.

Kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri ile günün menüsü oluşturabileceğiniz catering şirketi hemen açık büfe davet yemek menünüzü seçebilir ve hızlı bir şekilde online siparişinizi verebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

30 yıllık tecrübe ve BOLU / MENGEN ‘li aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile Avrupa ve Anadolu Yakasında toplu yemek hizmeti vermekte olan bir CATERİNG firmasıyız.