Kocaeli İzmit Catering Şirketi

Kocaeli İzmit Catering Şirketi

Kocaeli İzmit Catering Şirketi

Kocaeli İzmit Catering Şirketi; Okyanus Catering Taşıma Yemek Hizmeti ile yemek sektörü içerisinde önemli hizmet kategorilerinden biri haline gelmiştir, yemek müşterilerin taleplerine göre, toplu yemek üretilen tesiste (merkezi mutfak) hazırlanan ürünlerin müşterinin yemekhanesine taşınması” olarak adlandırılabilir.

Kocaeli İzmit Taşıma Yemek Hizmeti

Kocaeli İzmit Taşıma Yemek Hizmeti sunan Okyanus Catering sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Kocaeli İzmit Catering Hizmeti genellikle personel sayısı sınırlı ya da az sayıda olan firmaların tercih ettiği bu sistem yemek sektörünün en zor ve en zahmetli bölümünü oluşturmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse; taşıma yemek yemekhanelerinde koku istemeyen, yemek yapmak için gerekli olan ekipmanları bulunmayan, yemek işini taşeron hale getirmek isteyen ve çalışma alanında tasarruf etmek isteyen şirketlerin tercih ettiği bir sistemdir.

Kocaeli İzmit Catering Şirketi


Firmanızın bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın bulunmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmeti ile sizi bu zahmetten kurtarıyor ve çözüm ortağınız olarak siz işiniz ile ilgilenirken sizi bu yükten kurtarıyoruz. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirliyor ve personellerinize sunacağımız taşıma yemek hizmetini organize ediyoruz.

Kocaeli İzmit Toplu Yemek Hizmeti

Kocaeli İzmit Toplu Yemek Hizmetleri, dağıtım ve servisi için iki ayrı seçenek mevcuttur; kendi işyerinizde aşçılarımız ve servis elemanlarımız, ekipmanlarımız ile yemek üretimi ve servisi ve bizim fabrikamızda üretilip, işyerinizde dağıtım ve servisi. Kocaeli İzmit Catering Şirketi olarak şirketinizin ihtiyaç duyduğu toplu yemek ihtiyacını 10 kişiden 20.000 kişiye kadar karşılıyoruz.

Kocaeli İzmit Catering Hizmetleri

Okyanus Catering Yemek Şirketi olarak İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere Kocaeli İzmit, Kocaeli ve İzmit bölgesine 10 kişiden 10.000 kişiye Paket Yemek Hizmeti / 20 kişiden 20.000 kişiye Toplu Yemek, Taşıma Yemek ve Yerinde Yemek Üretim Hizmeti ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.

Kocaeli İzmit Catering Şirketi; Okyanus Catering Taşıma Yemek Hizmeti ile yemek sektörü içerisinde önemli hizmet kategorilerinden biri haline gelmiştir, yemek müşterilerin taleplerine göre, toplu yemek üretilen tesiste (merkezi mutfak) hazırlanan ürünlerin müşterinin yemekhanesine taşınması” olarak adlandırılabilir.